© Copyright 2007-2015
Moje fotografie
Kasjan (Kajtek) Kajrunajtys

"Esencja"

Zapraszam do pozowania w projekcie osoby w wieku od lat 18, bez ograniczenia od góry. Płeć dowolna. Nie oczekuję doświadczenia, urody czy fotogeniczności. Sesje fotograficzne głównie w popołudnia, wieczory i weekendy. Potrwają do 90 minut. Gdzie? w Studio U17, tuż obok Dworca Wschodniego w Warszawie. W studio jest łazienka, stanowiska do makijażu i przebieralnia gdzie można się przygotować.

Reguły są proste: fotografuję zarówno aranżacje przygotowane przez Ciebie, jak i ujęcia takie, jakich potrzebuję do projektu (TFP). Po sesji otrzymujesz przez WeTransfer najciekawsze zrobione przeze mnie zdjęcia. Efekty projektu pokażę w Internecie, a być może także w formie ekspozycji wydrukowanych prac. Jak przygotować się do zdjęć opisałem tutaj. Pełny tekst umowy dostępny jest tutaj.

Celem projektu jest pokazanie, że emocje widoczne na twarzy można wyczytać z małego jej fragmentu. Docelowo fotografie będą przedstawiać wycinki twarzy, zwykle nawet nie pozwalające na rozpoznanie osoby.

Projekt to moja praca dyplomowa w Studium Fotografii ZPAF. Linki do pierwszych zdjęć poniżej. Chętnych do udziału zapraszam do kontaktu przez e-mail.